28 August

Bilinçli olmak nakit akışınızı değiştirebilir mi? (1. Kısım)

Access Consciousness’ un temel yönlendirmelerinden biri “10 ar Saniyelik Seçimlerle Yaşamak” tır. 10 ar saniyelik seçimlerle yaşamanın nakit akışına ne tür katkıları olabilir? Farkında mısınız gezegenimizde finansman, iş hayatı ve yatırımlarla ilgili her şey ne kadar süratle değişiyor?  Birdenbire o ana kadar doğru olduğuna inandığınız pek çok şeyin gerçekte yanlış veya o isteminiz dışında size empoze edilmiş olduğunu anlıyorsunuz.

Finansal kararlarınızı antik doğrular mı yoksa konvansiyonel olan ve zamanla test edilmiş akılcı kararlara dayanarak mı veriyorsunuz?

Zamanın günümüzde olduğu gibi çok hızla değiştiği süreçlerde 10 ar saniyelik seçimlerin yaratacağı esnekliğe dayanılarak verilecek kararların verimli olma olasılığı çok daha fazla değil midir? 1930 lu yıllarda dünyada yaşanan büyük ekonomik çöküntüde, tarihte bir daha eşi görülmeyen biçimde çok sayıda ortaya çıkan milyoner sayısı bunun bir kanıtıdır. Çok açıktır ki parayı yaratanlar öylesi kritik zamanlarda olasılıkları görebilmişler, bazıları da sadece kısıtlamaları görmüşlerdir. Yeni ve değişen koşullara ve olasılıklara karşı kim daha fazla ekipmana sahip olabilir, zaten bu gibi durumlarda ne yapacaklarına önceden karar vermiş olanlar mı yoksa soru sormaya hazır olup yönlerini koşulların talep ettiği yöne çevirenler mi?

10 ar saniyelik seçimlerde yaşamanın diğer bir yararı yaşam boyu sürecek doğru kararı verme ağır sorumluluğundan kurtulmaktır. Access Consciousness’ un kurucusu Gary Douglas yaşamımızın bir parçası olan finansal konularda ” Pek çoğumuz Yüzüklerin Efendisi kararı – her şeyi yönetecek tek kararı, vermeye çalışmaktadır.” der.

Alacağımız kararın sonsuza dek devam etmesini beklediğimiz için doğru seçimi yapma konusunda çok ağır bir baskı altında kalırız. Buradaki zorluk bir şeyi iyi ya da kötü olarak etiketlemek için muazzam oranda yargılama yapmak gerekmektedir. Ancak sahip olduğumuz kendi kendimizi kısıtlamanın en önemli  nedeni de işte bu yargılarımızdır. İki tarafı keskin bıçak gibi doğru kararı vermek adına yaptığımız yargılama, para elde etmek üzere aradığımız fırsatları kısıtlamaktadır.

10 ar saniyelik seçimlerle yaşamanın bize vereceği hediye bir seçim yapabilir ve bu seçimin yarattığı farkındalığı izlersiniz ve daha sonraki 10 saniye için yeni bir seçim yaparsınız. Seçimler farkındalık yaratır ve daha fazla farkındalık sana para elde etmekte dahil olmak üzere çok daha fazla olasılıklar sağlar.

Yüzüklerin Efendisi filmindeki seçime çok dikkat edin, bir seçim yaptığınızda sizi rahatsız ediyorsa ve size herhangi bir şekilde doğru gelmiyorsa bu durum, yaptığınız bu seçimden elde ettiğiniz farkındalık tan gelmektedir.

Şimdi daha fazla farkındalığa sahipsiniz artık yeni seçimler yapmak için 10 ar saniyelik seçimleri denemeye başlayabilir siniz. En iyi seçiminizin bu olmadığının farkına vardığınızda bu seçime yapışmak zorunda değilsiniz.

Bundan daha iyi nasıl olur?

Canan BEKDİK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ÜYE OLUN
GÖNDER

Etkinliklerimizden haberdar olmak ve sizin için hazırladığımız eğlenceli ve kolay Access araçlarını deneyimlemek ister misiniz?

Hemen Şimdi Kaydolun!

Facebook

Google Plus

Instagram

Follow Me on Instagram
 • İstanbul 🌸

  cananbekdik: "İstanbul 🌸"
  56
  0
 • Yeni yıla girerken hem bedenlerimizi hem de finansal durumumuzu yenileyelim dedik ! Access Consciousness'in muhteşem sınıfı "Nasıl Para Olunur?" hediyesi ile birlikte birbirimize Bars ve Beden Hediyelendirmeleri yapacağız. Bize katılmak ister misiniz? TARİH: 24.12.2017 (Pazar) SAAT: 10.00-19.00 YER: Asia City Hotel Küçükbakkalköy Mahallesi, Sütçüler Sok. No:3, 34750 Ataşehir/İSTANBUL FİYAT: 250 TL İletişim için 0532 732 48 61

  cananbekdik: "Yeni yıla girerken hem bedenlerimizi hem de finansal durumumuzu yenileyelim dedik !

Access Consciousness'in muhteşem sınıfı "Nasıl Para Olunur?" hediyesi ile birlikte birbirimize Bars ve Beden Hediyelendirmeleri yapacağız.

Bize katılmak ister misiniz?

TARİH: 24.12.2017 (Pazar)
SAAT: 10.00-19.00
YER: Asia City Hotel 
Küçükbakkalköy Mahallesi, Sütçüler Sok. No:3, 
34750 Ataşehir/İSTANBUL
FİYAT: 250 TL
İletişim için 0532 732 48 61"
  46
  0
 • 2018 senesine 2017 fiyatıyla girmeye ne dersiniz? Bakalım bu bizim için ne yaratır?

  cananbekdik: "2018 senesine 2017 fiyatıyla girmeye ne dersiniz? Bakalım bu bizim için ne yaratır?"
  51
  0
 • Her birimizin kendi muhteşem hayatını yaratabilecek muazzam bir gücü ve titreşimi var. Peki bunun ne kadar farkındayız? Seçmeye hazır mısınız? Hemen bizimle iletişime geçin! 👉www.bilinceerisim.com #BundanDahaİyiNasılOlur❔ . . . #CananBekdik #BilinceErişim #Access #accessconsciousness #gelişim

  cananbekdik: "Her birimizin kendi muhteşem hayatını yaratabilecek muazzam bir gücü ve titreşimi var. Peki bunun ne kadar farkındayız? 
Seçmeye hazır mısınız?
Hemen bizimle iletişime geçin! 👉www.bilinceerisim.com
#BundanDahaİyiNasılOlur❔ .
.
.
#CananBekdik #BilinceErişim #Access #accessconsciousness #gelişim"
  51
  1
 • #Günaydın! 🎈💞🎉✨ Ya hayatın tek amacı eğlence ise? Neşe hayatınıza ne getirir? Peki ya bugün daha fazla neşe yaratmak için ne seçersiniz? 👉 www.bilinceerisim.com 📞 0532 732 48 61 #BundanDahaİyiNasılOlur❔ . . . #CananBekdik #BilinceErişim #Access #AccessConsciousness #Pazartesi #Yaşam #Eğlence #Mutluluk #Neşe #İhtişam

  cananbekdik: "#Günaydın! 🎈💞🎉✨
Ya hayatın tek amacı eğlence ise? 
Neşe hayatınıza ne getirir? 
Peki ya bugün daha fazla neşe yaratmak için ne seçersiniz? 👉 www.bilinceerisim.com
📞 0532 732 48 61
#BundanDahaİyiNasılOlur❔
.
.
.
#CananBekdik #BilinceErişim #Access #AccessConsciousness #Pazartesi #Yaşam #Eğlence #Mutluluk #Neşe #İhtişam"
  71
  2
 • Gelecek nesillerimize ışık tutan değerli Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. #24Kasım #ÖğretmenlerGünü #Atatürk #MustafaKemalAtatürk #BaşÖğretmen #Öğretmenim

  cananbekdik: "Gelecek nesillerimize ışık tutan değerli Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

#24Kasım #ÖğretmenlerGünü #Atatürk #MustafaKemalAtatürk #BaşÖğretmen #Öğretmenim"
  67
  0
 • Mavive yeşil kombinasyonu 💃

  cananbekdik: "Mavive yeşil kombinasyonu 💃"
  82
  2
 • Doğa mis gibi 💃❤️🙏🌸

  cananbekdik: "Doğa mis gibi 💃❤️🙏🌸"
  239
  6
 • Bundan Daha İyi Nasıl Olur? 💃

  cananbekdik: "Bundan Daha İyi Nasıl Olur? 💃"
  131
  1
 • Nasıl Para Olunur? Seminerimiz 18.11.2017 cumartesi 12:00/16:00 saatleri arasında olacaktır. Kimler bizimle oynar??

  cananbekdik: "Nasıl Para Olunur? Seminerimiz 18.11.2017 cumartesi 12:00/16:00 saatleri arasında olacaktır. Kimler bizimle oynar??"
  51
  0