16 June

Doğal Yeteneklerimiz Nelerdir?

Yeteneklerinizle tüm dünyaya nasıl bir hediye olduğumuzun farkında mıyız? Gerçekten? Tüm dünyaya olduğumuz katkının farkında mıyız?  Kaçta kaçımız saklanıyoruz? Kaçta kaçımızı pakete sarılmış bekliyoruz? Çoğumuz, hayatımız da oldukça erken bir zamanda çok fazla olduğumuza karar verdik, çok fazla neşe, çok fazla enerji, çok fazla yaratıcılık, çok fazla olasılık, her şeyden çok fazla ve bu çok fazla ile ne yapabileceğimizi bilemediğimiz için, yapabildiğimiz bütün bu şeyleri kendimizi küçülterek bu realitede kabul edilebilecek ölçüye ( Diğerlerinin sınırlı kapasitelerine) çekmek için yapıyoruz.  Bu ölçü bizlerden girmemiz istenen kutuya gayet iyi bir şekilde uyuyor, insanları çok fazla rahatsız etmeyecek ölçü.

Yeteri kadar saklandıktan sonra, gerçekten kim olduğumuzu ve başka seçeneklerinde var olduğunu unutuyoruz.

Kendimizi serbest bırakmaya istekli olur muyduk? Adı SİZ olan hediye paketini açmaya gönüllü olur muydunuz? Gerçekten olduğunuz bütün her şeyleri elde etmek ve olmak ister miydiniz?

Kim olduğunuzu algılamaya başlamak için sizi Access Consciousness®’ un kurucusu Gary Douglas’ın küçük bir egzersizine davet etmek istiyorum. Sadece bir dakikalığına gözlerinizi kapatın. Şimdi kendinizin dış kenarlarınızı, sınırlarınızı bulun. Dikkatinizi çekmek istiyorum, bedeninizin değil, kendinizin dış kenarları.  İlerleyin, ilerleyin. Daha fazla ilerleyin. Her yerde olduğunuzun farkında mısınız?  Sizler sonsuz varlıklarsınız. Limitsizsiniz. Bir kutu içinde değilsiniz.

Bu realitenin içinde yaşarken o kadar çok kısıtlamalarla ve hapis olmakla öylesine içi çe oluruz ki o şeklide olmaya başlar, sonsuz varlık olduğumuzu unuturuz. Kim olduğumuzu unuturuz. Kendimizi küçük ve fani varlık olarak görmeye başlar ve sanki güçsüzmüşüz gibi işlevsel olur ve etrafımızdaki kişiler ve olayların etkisinde kalırız.

Bu yalana inanmayı durdurmaya hazır mıyız? Gerçekten sonsuz olduğumuzun farkında olmaya hazır mıyız? Her birimiz sınırsız, kısıtlamasız, asla sona ermeyen, bitmek tükenmek bilmeyen alanız!

Artık gerçekten olduğumuz her şey olmanın zamanı geldi mi? Artık size zorla kabul ettirilen ve size işlenen kısıtlama yalanlarına daha fazla inanmaya son vermenin zamanı geldi mi? Gerçekten olduğumuz o muhteşem alan, neşe, enerji, bilinç, yaratıcılık, olasılık ve olduğumuz sonsuzluğu talep etmeye hazır mıyız? Kendi yeteneğimizin paketini açmamız için ne gerekir?

Yazar Marianne Williamson şöyle diyor: “Etrafınızdaki insanlar kendini güvensiz hissetmeyecek diye sizin kendinizi küçültmenizde bir aydınlanma yoktur. Hepimiz tıpkı çocukların yaptığı gibi parıldamak için buradayız.”

Öyleyse sevgili güçlü ve sonsuz varlıklar, parıldamaya hazır mısınız?

Daha başka neler mümkündür?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ÜYE OLUN
GÖNDER

Etkinliklerimizden haberdar olmak ve sizin için hazırladığımız eğlenceli ve kolay Access araçlarını deneyimlemek ister misiniz?

Hemen Şimdi Kaydolun!

Facebook

Google Plus

Instagram

Follow Me on Instagram
 • Right Riches For You 🌹🌹🌹

  cananbekdik: "Right Riches For You 🌹🌹🌹"
  158
  9
 • Yeni oluşumlar kolaylık, neşe ve ihtişamla 💃❤️💜🌹💰💵💳🎊🌟⚡️🌙

  cananbekdik: "Yeni oluşumlar kolaylık, neşe ve ihtişamla 💃❤️💜🌹💰💵💳🎊🌟⚡️🌙"
  113
  1
 • Tanımsızı tanımlamaya gerek yok. Sadece olan şey şu; 🙏 🙏🙏

  cananbekdik: "Tanımsızı tanımlamaya gerek yok. Sadece olan şey şu; 🙏 🙏🙏"
  77
  0
 • Harika bir seminerdi .. Yeni yıla daha hafif girmeyi seçtik 🌙🌟⚡️💫 Hem biribirimizi hediyelendirdik hem de daha fazla para olalım dedik 💃💃💃 başka neler mümkün?

  cananbekdik: "Harika bir seminerdi .. Yeni yıla daha hafif girmeyi seçtik 🌙🌟⚡️💫 Hem biribirimizi hediyelendirdik hem de daha fazla para olalım dedik 💃💃💃 başka neler mümkün?"
  65
  2
 • İstanbul 🌸

  cananbekdik: "İstanbul 🌸"
  78
  0
 • Yeni yıla girerken hem bedenlerimizi hem de finansal durumumuzu yenileyelim dedik ! Access Consciousness'in muhteşem sınıfı "Nasıl Para Olunur?" hediyesi ile birlikte birbirimize Bars ve Beden Hediyelendirmeleri yapacağız. Bize katılmak ister misiniz? TARİH: 24.12.2017 (Pazar) SAAT: 10.00-19.00 YER: Asia City Hotel Küçükbakkalköy Mahallesi, Sütçüler Sok. No:3, 34750 Ataşehir/İSTANBUL FİYAT: 250 TL İletişim için 0532 732 48 61

  cananbekdik: "Yeni yıla girerken hem bedenlerimizi hem de finansal durumumuzu yenileyelim dedik !

Access Consciousness'in muhteşem sınıfı "Nasıl Para Olunur?" hediyesi ile birlikte birbirimize Bars ve Beden Hediyelendirmeleri yapacağız.

Bize katılmak ister misiniz?

TARİH: 24.12.2017 (Pazar)
SAAT: 10.00-19.00
YER: Asia City Hotel 
Küçükbakkalköy Mahallesi, Sütçüler Sok. No:3, 
34750 Ataşehir/İSTANBUL
FİYAT: 250 TL
İletişim için 0532 732 48 61"
  52
  0
 • 2018 senesine 2017 fiyatıyla girmeye ne dersiniz? Bakalım bu bizim için ne yaratır?

  cananbekdik: "2018 senesine 2017 fiyatıyla girmeye ne dersiniz? Bakalım bu bizim için ne yaratır?"
  53
  0
 • Her birimizin kendi muhteşem hayatını yaratabilecek muazzam bir gücü ve titreşimi var. Peki bunun ne kadar farkındayız? Seçmeye hazır mısınız? Hemen bizimle iletişime geçin! 👉www.bilinceerisim.com #BundanDahaİyiNasılOlur❔ . . . #CananBekdik #BilinceErişim #Access #accessconsciousness #gelişim

  cananbekdik: "Her birimizin kendi muhteşem hayatını yaratabilecek muazzam bir gücü ve titreşimi var. Peki bunun ne kadar farkındayız? 
Seçmeye hazır mısınız?
Hemen bizimle iletişime geçin! 👉www.bilinceerisim.com
#BundanDahaİyiNasılOlur❔ .
.
.
#CananBekdik #BilinceErişim #Access #accessconsciousness #gelişim"
  54
  1
 • #Günaydın! 🎈💞🎉✨ Ya hayatın tek amacı eğlence ise? Neşe hayatınıza ne getirir? Peki ya bugün daha fazla neşe yaratmak için ne seçersiniz? 👉 www.bilinceerisim.com 📞 0532 732 48 61 #BundanDahaİyiNasılOlur❔ . . . #CananBekdik #BilinceErişim #Access #AccessConsciousness #Pazartesi #Yaşam #Eğlence #Mutluluk #Neşe #İhtişam

  cananbekdik: "#Günaydın! 🎈💞🎉✨
Ya hayatın tek amacı eğlence ise? 
Neşe hayatınıza ne getirir? 
Peki ya bugün daha fazla neşe yaratmak için ne seçersiniz? 👉 www.bilinceerisim.com
📞 0532 732 48 61
#BundanDahaİyiNasılOlur❔
.
.
.
#CananBekdik #BilinceErişim #Access #AccessConsciousness #Pazartesi #Yaşam #Eğlence #Mutluluk #Neşe #İhtişam"
  74
  2
 • Gelecek nesillerimize ışık tutan değerli Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun. #24Kasım #ÖğretmenlerGünü #Atatürk #MustafaKemalAtatürk #BaşÖğretmen #Öğretmenim

  cananbekdik: "Gelecek nesillerimize ışık tutan değerli Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.

#24Kasım #ÖğretmenlerGünü #Atatürk #MustafaKemalAtatürk #BaşÖğretmen #Öğretmenim"
  67
  0