Gary Douglas & Dr. Dain Heer


Gary Douglas & Dr. Dain Heer

Gary M. Douglas kimdir?

gary-dougles

Access Consciousness® ’in kurucusu olan Gary M. Douglas kendisini tipik bir orta sınıf ailenin televizyon çocuğu olarak tanımlamaktadır. Amerika`nın Orta batısında doğan ve California—San Diego` da büyüyen Gary 72 yaşındadır ve Teksas`ta yaşamaktadır.

4 çocuğu ve 1 torunu olan Gary M. Douglas’ın hayatı 1990 yılı Haziran ayında başarılı bir emlak danışmanı olarak çalışırken değişti. Hayatının istediği gibi gitmediğini anladığı bir noktaya gelen Douglas, yaşamın bu olmadığını, mutlaka daha fazla şeyler olması gerektiğini ve olmamasının kendisinin bu konuyla daha fazla ilgilenmemiş olduğundan kaynaklandığını anladı. Bunun sonucu olarak evrene sorular yöneltmeye başladı.

Kısa bir süre sonra Access olarak andığımız ilhamlar ve içgörülerden oluşan sistem oluşmaya başladı. Başımızda bulunan ve adeta bir bilgisayarın veri deposu gibi çalışan 32 adet noktayla kanallık etmeye başlayan Douglas, kanal olarak elde ettiği bilgilere dayanarak, şimdi bizim BARS® olarak adlandırdığımız yöntemi ortaya koymuş oldu. Başımızda bulunan noktalar biriktirdiğimiz, önemli kıldığımız, sabitleştirdiğimiz tüm duygu, düşünce, davranış kalıplarının tutulduğu, oluştuğu noktalardır. Bu noktaların masaj terapistleri ve vücut geliştirme çalışanlar için yararlı bir ders olacağını düşünse de,  bu gezegende insanların farklı bir şekilde işlev yapmaya başlamalarına yardımcı olmak için bir araç olduğu ve insanları daha fazla güçlendirmek ve daha fazla değişime ve olasılıklara açık olmasını kolaylaştırmak için dersler sunmaya başlaması gerektiği farkındalığını aldı. Bu Access bilincinin başlangıcı oldu. Gary M. Douglas, aynı gün bazı arkadaşlarını eve davet ederek enerji çalışmalarıyla ilgili bilgi vermek istediğini belirtmiştir. Bu da onun ilk Access dersi olmuştur.

Halen Amerika başta olmak üzere pek çok ülkede seminerler vermekte, danışanlarıyla bir araya gelmektedir.

 

Dr. Dain Heer kimdir?

dr-dain-heer

Enerji dönüşüm virtüözü, yazar, uluslararası konuşmacı ve workshop eğitimcisi/kolaylaştırıcısı (“facilitator”) olan Dr. Dain Heer, en çok Var Olmanın Enerjetik Sentezi olarak adlandırılan benzersiz enerjetik dönüşüm süreçleriyle bilinmektedir. Dr. Dain Heer, lisanslı bir Kayropraktör olarak (omurga üzerine masaj yapılarak uygulanan bir tedavi yöntemi) Santa Barbara’da 15m²’lik bir ofiste mesleğini uygulamaya çalışıyordu. Kız arkadaşıyla paylaştığı evin kirasını ödemekte bile zorlanacak kadar zor durumdaydı. Maddi sıkıntıları ve bu sıkıntılardan doğan endişeleriyle boğuşurken gittikçe umutsuzluğa kapılıyordu. Sürekli olarak zihinsel, fiziksel, duygusal, seksüel ve parasal istismara maruz kalıyordu. Seçtiği ve istediği her şey ondan alınıyordu. Hiçbir şeye sahip olmadığını çok erken öğrendi. Ama Dain kurban olmayı asla seçmedi, hatta acısını çektiği bütün o istismarlardan sonra dahi.

Bir gün yine o küçük ofisinde neredeyse çaresizce otururken hayatını değiştiren ilanı okudu. İlanda bir telefon numarası ile birlikte şunlar yazıyordu; “ACCESS… Hayatın tümü bana kolaylık neşe ve ihtişamla gelir. Shannon`u arayın”

İşte o gün Dr. Heer için bir milat oldu. O telefonu arayan genç doktor, BARS uygulamasının ardından hayatında bir sürü olumlu değişikliği deneyimledi. Daha sonra Access`in kurucusu G. Douglas’la tanışan ve ona kendi tedavi yöntemini uygulayan Dr. Heer, onun yönlendirmesiyle yöntemlerini ve uygulamalarıyla ilgili sistemi değiştirdi ve böylece Access Enerji Dönüşümü Tekniği’nin Gary M. Douglas`dan sonraki en önemli ismi oldu. Dain bedenlenme, iyileşme, para ve ilişkileri konu alan dokuz adet kitabın yazarıdır. En son kitabı Kendin Ol Dünyayı Değiştir – ‘Being You, Changing the World’ 2011 Haziran’ında yayımlanmış ve İsveççe, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Estonya dillerine çevrilmiştir.

ÜYE OLUN
GÖNDER

Etkinliklerimizden haberdar olmak ve sizin için hazırladığımız eğlenceli ve kolay Access araçlarını deneyimlemek ister misiniz?

Hemen Şimdi Kaydolun!

Facebook

Google Plus

Instagram

Follow Me on Instagram
 • Nasıl para olunur? Muhteşem seminer ve katılımcılarla birlikte saat 24:00 olmuş ama enerji tavan 😁😁😁

  cananbekdik: "Nasıl para olunur? Muhteşem seminer ve katılımcılarla birlikte saat 24:00 olmuş ama enerji tavan 😁😁😁"
  92
  0
 • Merhaba, bu gece saat 19:00 daki Nasıl Para Olunur? Sınıfı için buradayım. Kayıtlar devam etmekte..

  cananbekdik: "Merhaba, bu gece saat 19:00 daki Nasıl Para Olunur? Sınıfı için buradayım. Kayıtlar devam etmekte.."
  47
  3
 • İzmir 💕💕💕

  cananbekdik: "İzmir 💕💕💕"
  57
  0
 • Delicious#cilek#cikolata #kahvekeyfi #sohbet #godiva#aşk#bilinç#huzur❤️ Turufaromalı#kahve❤️🎉💫💃💃

  cananbekdik: "Delicious#cilek#cikolata #kahvekeyfi #sohbet #godiva#aşk#bilinç#huzur❤️ Turufaromalı#kahve❤️🎉💫💃💃"
  51
  0
 • Canlarımızla birlikte olmak 💜💜💜

  cananbekdik: "Canlarımızla birlikte olmak 💜💜💜"
  102
  5
 • İşe Neşe katmak# Her boşlukta iş yapmak seyahat halinde bile. Çok eğlenceli bundan daha iyi nasıl olur?💃💃💃

  cananbekdik: "İşe Neşe katmak# Her boşlukta iş yapmak seyahat halinde bile. Çok eğlenceli bundan daha iyi nasıl olur?💃💃💃"
  103
  4
 • Çok çalışkanız çoookk, gece bile 🤗#bilinceerişim #cananbekdik #bilinçlilik #accessconsciousness #farkındalık #para #rightrichesforyou #borcunötesindebirhayatyaratmak #esraokay #leventbekdik

  cananbekdik: "Çok çalışkanız çoookk, gece bile 🤗#bilinceerişim #cananbekdik #bilinçlilik #accessconsciousness #farkındalık #para #rightrichesforyou #borcunötesindebirhayatyaratmak #esraokay #leventbekdik"
  88
  2
 • Gökşağının tv ekranından hediyesi 🙏

  cananbekdik: "Gökşağının tv ekranından hediyesi 🙏"
  66
  2
 • Right Riches For You 🌹🌹🌹

  cananbekdik: "Right Riches For You 🌹🌹🌹"
  164
  9
 • Yeni oluşumlar kolaylık, neşe ve ihtişamla 💃❤️💜🌹💰💵💳🎊🌟⚡️🌙

  cananbekdik: "Yeni oluşumlar kolaylık, neşe ve ihtişamla 💃❤️💜🌹💰💵💳🎊🌟⚡️🌙"
  115
  1