Levent Bekdik

Merhaba, ben Levent Bekdik,

05.01.1954 İstanbul doğumluyum. Evliyim ve bir oğlum var. Rahmetli babamın görevleri nedeniyle çocukluk ve eğitim yıllarımı sürekli seyahat ederek geçirdim. İ.İ.T.İ.A. Galatasaray İşletme Mezunuyum.

Otomotiv sektöründe geçen 30+ yıllık çalışma yaşamından sonra kendime daha çok vakit ayırmak üzere yoğun iş hayatından çekilerek sadece istediklerimi yapmaya başladım.

Okumayı ve araştırmayı çok severim. Access Consciousness® (Bilinçlilik Sistemi) sistemi ile tanışmam eşim Canan Bekdik’in çalışmaları sebebi ile çeşitli kaynakların ve yazışmaların tercümelerinde destek veremeye başlamamla gerçekleşti. Zaman geçtikçe okuduklarımdan etkilenerek daha fazlasını aramaya başladım. Access Consciousness®un dinamik değişimi, sunduğu farkındalık, yaşadığım hayatın içine nüfuz etmeye başladı.

Bodrum Güvercinlik`te eşim, Steve Comer, Özlem Oskay ve Blossom Benedict tarafından verilen eğitim seminerlerine destek verdim ve konuların bir parçası oldum. Yine bir gün bir Access Bars® dersi için eşime yardımcı olmayı planlarken öğrencisi olup ilk Access Bars® dersini eşimden aldım. Daha sonra sevgili Sema ve Yılmaz’ın keyifli derslerine katılıp Mart 2013’te Bars Facilitator Sertifikamı aldım.

Access Consciousness®’un farklı ve farkındalık yaratan dünyasında olmak son derece keyif verici. Dünya çapındaki gelişmeleri takip etmek,  pek çok ülkedeki facilitatorlar ile iletişimde olmak, onlarla deneyimlerimizi, ilginç bakış açılarımızı paylaşmak kendim olmak konusunda beni cesaretlendirmeye devam ediyor.

Evrene küçükte olsa bir katkı olabileceğimi düşünmek bile beni heyecanlandırıyor. Belki de evrene bildiğim ama henüz farkında olamadığım muazzamlıkta bir katkıyım.

Bundan daha iyi nasıl olur?

ÜYE OLUN
GÖNDER

Etkinliklerimizden haberdar olmak ve sizin için hazırladığımız eğlenceli ve kolay Access araçlarını deneyimlemek ister misiniz?

Hemen Şimdi Kaydolun!

Facebook

Google Plus

Instagram

Follow Me on Instagram
 • Nasıl para olunur? Muhteşem seminer ve katılımcılarla birlikte saat 24:00 olmuş ama enerji tavan 😁😁😁

  cananbekdik: "Nasıl para olunur? Muhteşem seminer ve katılımcılarla birlikte saat 24:00 olmuş ama enerji tavan 😁😁😁"
  92
  0
 • Merhaba, bu gece saat 19:00 daki Nasıl Para Olunur? Sınıfı için buradayım. Kayıtlar devam etmekte..

  cananbekdik: "Merhaba, bu gece saat 19:00 daki Nasıl Para Olunur? Sınıfı için buradayım. Kayıtlar devam etmekte.."
  47
  3
 • İzmir 💕💕💕

  cananbekdik: "İzmir 💕💕💕"
  57
  0
 • Delicious#cilek#cikolata #kahvekeyfi #sohbet #godiva#aşk#bilinç#huzur❤️ Turufaromalı#kahve❤️🎉💫💃💃

  cananbekdik: "Delicious#cilek#cikolata #kahvekeyfi #sohbet #godiva#aşk#bilinç#huzur❤️ Turufaromalı#kahve❤️🎉💫💃💃"
  51
  0
 • Canlarımızla birlikte olmak 💜💜💜

  cananbekdik: "Canlarımızla birlikte olmak 💜💜💜"
  102
  5
 • İşe Neşe katmak# Her boşlukta iş yapmak seyahat halinde bile. Çok eğlenceli bundan daha iyi nasıl olur?💃💃💃

  cananbekdik: "İşe Neşe katmak# Her boşlukta iş yapmak seyahat halinde bile. Çok eğlenceli bundan daha iyi nasıl olur?💃💃💃"
  103
  4
 • Çok çalışkanız çoookk, gece bile 🤗#bilinceerişim #cananbekdik #bilinçlilik #accessconsciousness #farkındalık #para #rightrichesforyou #borcunötesindebirhayatyaratmak #esraokay #leventbekdik

  cananbekdik: "Çok çalışkanız çoookk, gece bile 🤗#bilinceerişim #cananbekdik #bilinçlilik #accessconsciousness #farkındalık #para #rightrichesforyou #borcunötesindebirhayatyaratmak #esraokay #leventbekdik"
  88
  2
 • Gökşağının tv ekranından hediyesi 🙏

  cananbekdik: "Gökşağının tv ekranından hediyesi 🙏"
  66
  2
 • Right Riches For You 🌹🌹🌹

  cananbekdik: "Right Riches For You 🌹🌹🌹"
  164
  9
 • Yeni oluşumlar kolaylık, neşe ve ihtişamla 💃❤️💜🌹💰💵💳🎊🌟⚡️🌙

  cananbekdik: "Yeni oluşumlar kolaylık, neşe ve ihtişamla 💃❤️💜🌹💰💵💳🎊🌟⚡️🌙"
  115
  1