Sık Sorulan Sorular-Access Consciousness®


Sık Sorulan Sorular-Access Consciousness®

Access Consciousness® nedir?

Access Consciousness® yaşamının hemen her alanında, bedeninle ve kendinle dinamik değişimler yapmana olanak sağlayacak basit bir donanımlar, teknikler ve filosifiler takımıdır (setidir). Access, gerçekte olduğun bilinçli olmaktan hareket etmeye başlamanın tamamen farkında olmanı sağlayacak yapıyı adım adım nasıl oluşturacağını gösterir.

1990 yılında Gary Douglas tarafından kurulmuş son 11 yılda Dr. Dain Heer’in katkılarıyla geliştirilmiştir. Access Consciousness® şu anda dünyanın pek çok ülkesine yayılmıştır.

Access Consciousness® nasıl çalışır?

Çeşitli sınıflar, beden çalışmaları ve özel seanslar, sertifikalı uygulamacıların ( yardımcılar, uzmanlar, yönetmenler vb.) kullandıkları sözel uygulama teknikleri size neleri bildiğinizi bilmek için güçlendirirler. Sizi kanal olarak kullanarak, arzuladığınız yaşamı seçmenize ve oluşturmanıza olanak sağlayan hangi seçimlerin ve olasılıkların hazır ve var olduğu hakkında daha bilinçli olmanızı sağlar.

Nereden başlayabilirim?

Access Bars® başlangıçtır. Bu bedeninizi ve sizi herhangi bir şey hakkında sizi kısıtlamakta olan sahip olduğunuz tüm düşünceleri, fikirleri, davranışları, kararları ve inançları bırakmanızı başlatan bir beden terapisidir. Bilgisayar ana belleğindeki dosyaları silmek gibi sizi tamamen yeni bir yaratıma ve alıp kabul etmeye olanak sağlayacak alan hazır hale gelir.

Ana sınıflar hangileridir?

Birbirini izleyen  ana sınıflar kademeli olarak sizi bu gerçeklik ve kendiniz hakkında daha büyük daha geniş seviyede farkındalığa davet eder. Bu sınıflar şu şekilde sıralanır;

Access Bars®, Foundation, Level 1, Levels 2 & 3, Access Beden, 7 Günlük Etkinlik ve Varoluşun Enerjetik Sentezi ( ESB )

Ana sınıflarda kimler eğitim verir?

Access Bars® eğitimleri tüm dünyada özel olarak lisanslı Bars® Yardımcıları ( BF ) ve Sertifikalı Yardımcılar tarafından verilmektedir. Sizlerde Bars®`ı  öğrenip lisanslı Bars® Yardımcısı olabilirsiniz.

Pek çok yardımcı karşılıklı olarak ya da yeni arkadaşlar edineceğiniz gruplar oluşturarak hem kendilerinin hemde diğerlerinin Bars® uygulaması yaptırmasını temin ederler.

Foundation, Level 1 ve çeşitli beden sınıflarında eğitim lisanslı Sertifikalı Yardımcılar tarafından verilir. Eğer bulunduğunuz bölgede lisanslı eğitimci yoksa bu dersler Access’in kurucusu Gary Douglas tarafından yönetilmiş olan DVDleri izleyerek ya da Canlı Yayımlanan tele konferanslara katılarak da alınabilir.

Level 2 & 3 sadece Access’in kurucusu Gary Douglas veya Dr. Dain Heer tarafından dünyanın her bölgesindeki ülkelerde düzenli olarak programlanmaktadır.

Access Beden dersleri yetkili eğitimciler tarafından verilmektedir.

7 Günlük Etkinlik sadece özel olarak davet edilenlere ve sadece Access’in kurucusu Gary Douglas tarafından verilmektedir.

Varoluşun Enerjetik Sentezi 3 günlük ders olup sadece Dr. Dain Heer tarafından verilmektedir.

Programlanmış dersler hakkında nereden bilgi alabilirim?

Bütün proglanmış eğitimler web sayfasının Etkinlik Takvimi bölümünde bulunabilir. Bars® Eğitimleri de Bars® web sayfasında yer almaktadır.

Özel nitelikleri olan herhangi başka eğitimler var mı?

Evet! Hem Gary Douglas, hem Dr. Dain Heer ve hem da dünyanın her yerindeki Access Yardımcılarının verdiği özel nitelikli eğitimler bulunmaktadır. Örneğin; par, ilişkiler, cinsellik, şarkı söyleme, yeryüzü, iş, hayvanlar, topluluğa konuşma, bağımlılık, beden-çalışma, yargılama, binicilik, ebeveyn olma, özürleri ve özürlüleri öğrenme, vb.

Access’in yazılı veya işitsel ürünleri var mı?

Evet! Access’in çok geniş bir ürün yelpazesi var. Bu ürünlerin içinde kitaplar, işitsel ürünler CD, DVD, MP3, rozetler, plakalar, etiketler, magnetler vb. Internet mağazasından alınabilecek pek çok ürünü vardır.

Facebook’da yer alıyor musunuz?

Evet! Access Consciousness™ başlıca sosyal paylaşım sitelerinin tümünde yer almaktadır. Ayrıca Türkiye’deki resmi Facebook sayfamızdan bizi takip etmek için tıklayınız.  

Başka dillerde yazılmış web sayfanız var mı?

Evet! İsveççe, İtalyanca ve Türkçe dillerde web sayfaları vardır. Daha fazlası ilave edilecektir.

Dikkat Eksikliği ( ADD ),Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ), Obsesif Kompülsif Bozukluk ( OCD ), Otizm gibi durumlarda yardımcı olabiliyor musunuz?

Evet! Access’in bu konularda son derece farklı çözümleri vardır.

ÜYE OLUN
GÖNDER

Etkinliklerimizden haberdar olmak ve sizin için hazırladığımız eğlenceli ve kolay Access araçlarını deneyimlemek ister misiniz?

Hemen Şimdi Kaydolun!

Facebook

Google Plus

Instagram

Follow Me on Instagram
 • #accessconsciousness #drdainheer #beingyou #kendin ol, dünyayı değiştir 3. baskı

  cananbekdik: "#accessconsciousness #drdainheer #beingyou #kendin ol, dünyayı değiştir 3. baskı"
  71
  0
 • Calışmaya devam 💃💃💃 keyifle, bilince erişimde ..

  cananbekdik: "Calışmaya devam 💃💃💃 keyifle, bilince erişimde .."
  33
  2
 • Çalışmak benim için keyif 💃❤️🌹bilince erişim

  cananbekdik: "Çalışmak benim için keyif 💃❤️🌹bilince erişim"
  86
  1
 • @sihirlizeka # sevgili Selcan Bilgin ile birlikte businesschannelturk teydik. Nefis bir röportaj bu gece 💃💃💃

  cananbekdik: "@sihirlizeka # sevgili Selcan Bilgin ile birlikte businesschannelturk teydik. Nefis bir röportaj bu gece 💃💃💃"
  79
  2
 • @milasassimone # Borçtan Neşeyle Kurtulmak kitabını biliyor musunuz? İçinde gezinirken eğitim alıyor olacaksınız 💰💰💰

  cananbekdik: "@milasassimone # Borçtan Neşeyle Kurtulmak kitabını biliyor musunuz? İçinde gezinirken eğitim alıyor olacaksınız 💰💰💰"
  84
  3
 • #accessconsciousness #rrfy #borçun ötesinde bir hayat yaratmak #from constriction to infinity💰💵💰💵💰💵💰💵💰💵💰

  cananbekdik: "#accessconsciousness #rrfy #borçun ötesinde bir hayat yaratmak #from constriction to infinity💰💵💰💵💰💵💰💵💰💵💰"
  70
  2
 • Evren Benim İçimde 💫

  cananbekdik: "Evren Benim İçimde 💫"
  111
  0
 • Bu gece başlıyoruz saat 9:30’da kimler bizimle olmak ister? 💃💃💃

  cananbekdik: "Bu gece başlıyoruz saat 9:30’da kimler bizimle olmak ister? 💃💃💃"
  84
  4
 • Yarın başlıyoruz 🌟🎉💯💰💵

  cananbekdik: "Yarın başlıyoruz 🌟🎉💯💰💵"
  53
  7
 • ACCESS CONSCIOUSNESS® - NASIL PARA OLUNUR? ÇALIŞMA KİTABI Gary Douglas diyor ki “Eğer bu kitabı 100 kez okursanız 100 milyon dolar!” Benimle bu kitabı 100 kere okuyup ve üzerinde çalışmaya VAR MISINIZ? Zoom üzerinden yapacağımız çalışma ile 330 kez birlikte olacağız 😊 Her çalışmada sizlerden gelecek sorularla kim bilir neleri değiştireceğiz? Ve bu çalışma devam ettikçe sizler değişecek, sorularınız değişecek ,ortaya çıkan enerji her zaman değişecektir. Hiçbir zaman tıpkısının aynısı olamaz. Bilmenizi isterim ki bu sadece para ile ilgili değil, her şeyle ilgili olacaktır. 10 ay sonra hepimizin hayatında nasıl bir hafiflik , kolaylık neşe ve ihtişam olacak çok merak ediyorum? Nasıl mı? Aşağıda verilen her tarih aralığında kitabı 33 günde 10 kez çalışmış olarak , toplamda 10 ay boyunca interaktif şekilde kitabı 100 kez çalışmış olacağız ! Katılımcılar Facebook NASIL PARA OLUNUR ? ÇALIŞMA GRUBU’ndan tüm zoo...

  cananbekdik: "ACCESS CONSCIOUSNESS® - NASIL PARA OLUNUR? ÇALIŞMA KİTABI

Gary Douglas diyor ki “Eğer bu kitabı 100 kez okursanız 100 milyon dolar!” Benimle bu kitabı 100 kere okuyup ve üzerinde çalışmaya VAR MISINIZ? Zoom üzerinden yapacağımız çalışma ile 330 kez birlikte olacağız 😊 
Her çalışmada sizlerden gelecek sorularla kim bilir neleri değiştireceğiz? Ve bu çalışma devam ettikçe sizler değişecek, sorularınız değişecek ,ortaya çıkan enerji her zaman değişecektir. Hiçbir zaman tıpkısının aynısı olamaz.

Bilmenizi isterim ki bu sadece para ile ilgili değil, her şeyle ilgili olacaktır.

10 ay sonra hepimizin hayatında nasıl bir hafiflik , kolaylık neşe ve ihtişam olacak çok merak ediyorum?

Nasıl mı?

Aşağıda verilen her tarih aralığında kitabı 33 günde 10 kez çalışmış olarak , toplamda 10 ay boyunca interaktif şekilde kitabı 100 kez çalışmış olacağız !

Katılımcılar Facebook NASIL PARA OLUNUR ? ÇALIŞMA GRUBU’ndan tüm zoom kayıtlarına ulaşabilecekler. Kaçırırsanız bu gruptan tekrarını izleyebilirsiniz 😊

ÇALIŞMA YAPILACAK TARİHLER

13.04-15.05.2018
22.05-23.06.2018
30.06-01.08.2018
08.08-09.09.2018
16.09-18.10.2018
25.10-26.11.2018
03.12.2018-04.01.2019
11.01-12.02.2019
19.02-23.03.2019
30.03-01.05.2019

Eğitmen: Canan Bekdik

Fiyatı: Aylık 330 TL /Toplamda 3300 TL (330*10)

Katılımcı sayısı: Grup

Saat: 21:30 23:00

Etkinlik yeri: :ZOOM telecall 
İletişim: 0532 732 48 61 - 0216 336 25 27"
  48
  1