Star Gazetesi Nisan 2016


Star Gazetesi Nisan 2016

Access tekniği ile; işini kaybetme korkusu yaşayana da, köpek fobisi olanlara da, doğumdan korkanlara da çözüm üretiliyor…

Topluluk karşısında konuşmak sizi ürkütüyor mu? Bebek sahibi olma fikri bile sizi strese mi sokuyor? Fobileriniz var mı? Doğumdan mı korkuyorsunuz? İşinizi kaybetme endişeniz mi var? Bu gibi korkuları taşıyorsanız Access tekniği tam size göre…

Birçok insan bu ve benzeri korkuları yaşıyor. Ancak nasıl baş edeceğini bilemiyor. Çünkü korkularının kaynağını bilmiyor. Peki, bu hislerden ve korkulardan kurtulmak ister misiniz? Yanıtınız evet ise Bilince Erişim’in kurucusu Farkındalık Danışmanı Canan Bekdik’in Access tekniği ile söylediklerine kulak vermenizde fayda var.

Access ile yargılardan kurtulun

Access, sizin şimdiye kadar değiştiremediğiniz herhangi bir şeyi kolayca değiştirmenize ve yaratmayı arzuladığınız her şeyi farklı ve daha kolay bir yolla yaratmanızı sağlayacak araçlar topluluğu ve teknikleridir. Farkındalık Danışmanı Bekdik şöyle diyor: “Doğduğumuz andan itibaren ebeveynlerimiz, yakınlarımız, öğretmenlerimiz tarafından aslında size ait olmayan çeşitli yargılarla donatılırız. Böylece, kendi gerçeğimizi ve aslında kim olduğumuzu unuturuz. İşte Access, bu kısıtlamaları temizleme şansı verir. Bedeninizi ve sizi herhangi bir şey hakkında kısıtlamakta olan sahip olduğunuz tüm düşünceleri, fikirleri, davranışları, kararları ve inançları bırakmanızı başlatan bir beden uygulamasıdır. Bu uygulama ile bilgisayar ana belleğindeki dosyaları silmek gibi sizi tamamen yeni bir yaratıma ve alıp kabul etmeye olanak sağlayacak olan alan hazır hale gelir. Access birçok alanda katkı yarattığı gibi korkuların giderilmesine de yardımcı olur.”

Geriye dönüş yok

Access işini kaybetme korkusu yaşayana da, köpek fobisi olanlara da, doğumdan korkanlara da uygulanabiliyor. Ve altta yatan çok ciddi bir fiziksel sorun yoksa, yaşanan sorunun temelinde bir korku söz konusu ise başarılı sonuçlar elde ediliyor. Canan Bekdik şöyle diyor: “Bu uygulamadan sonra asla geriye dönüş söz konusu değildir. Bu bir temizleme işlemidir ve bu temizleme işleminin akabinde kişiler yaşamlarında yeni seçimler yaparlar. Farkındalıkları arttığı için hayatlarındaki olaylar, ilişkiler pozitif yönde değişim göstermeye başlar. Kısacası kendilerini bloke eden geçmiş tecrübelerinin etkisini bir kenara bırakarak yenilerine kucak açarlar. Aslında olumlu yönde değişen her şeyi yine kendileri yapmış olurlar.”

Kaynak: Star Gazetesi      

ÜYE OLUN
GÖNDER

Etkinliklerimizden haberdar olmak ve sizin için hazırladığımız eğlenceli ve kolay Access araçlarını deneyimlemek ister misiniz?

Hemen Şimdi Kaydolun!

Facebook

Google Plus

Instagram

Follow Me on Instagram
 • #accessconsciousness #drdainheer #beingyou #kendin ol, dünyayı değiştir 3. baskı

  cananbekdik: "#accessconsciousness #drdainheer #beingyou #kendin ol, dünyayı değiştir 3. baskı"
  71
  0
 • Calışmaya devam 💃💃💃 keyifle, bilince erişimde ..

  cananbekdik: "Calışmaya devam 💃💃💃 keyifle, bilince erişimde .."
  33
  2
 • Çalışmak benim için keyif 💃❤️🌹bilince erişim

  cananbekdik: "Çalışmak benim için keyif 💃❤️🌹bilince erişim"
  86
  1
 • @sihirlizeka # sevgili Selcan Bilgin ile birlikte businesschannelturk teydik. Nefis bir röportaj bu gece 💃💃💃

  cananbekdik: "@sihirlizeka # sevgili Selcan Bilgin ile birlikte businesschannelturk teydik. Nefis bir röportaj bu gece 💃💃💃"
  79
  2
 • @milasassimone # Borçtan Neşeyle Kurtulmak kitabını biliyor musunuz? İçinde gezinirken eğitim alıyor olacaksınız 💰💰💰

  cananbekdik: "@milasassimone # Borçtan Neşeyle Kurtulmak kitabını biliyor musunuz? İçinde gezinirken eğitim alıyor olacaksınız 💰💰💰"
  84
  3
 • #accessconsciousness #rrfy #borçun ötesinde bir hayat yaratmak #from constriction to infinity💰💵💰💵💰💵💰💵💰💵💰

  cananbekdik: "#accessconsciousness #rrfy #borçun ötesinde bir hayat yaratmak #from constriction to infinity💰💵💰💵💰💵💰💵💰💵💰"
  70
  2
 • Evren Benim İçimde 💫

  cananbekdik: "Evren Benim İçimde 💫"
  111
  0
 • Bu gece başlıyoruz saat 9:30’da kimler bizimle olmak ister? 💃💃💃

  cananbekdik: "Bu gece başlıyoruz saat 9:30’da kimler bizimle olmak ister? 💃💃💃"
  84
  4
 • Yarın başlıyoruz 🌟🎉💯💰💵

  cananbekdik: "Yarın başlıyoruz 🌟🎉💯💰💵"
  53
  7
 • ACCESS CONSCIOUSNESS® - NASIL PARA OLUNUR? ÇALIŞMA KİTABI Gary Douglas diyor ki “Eğer bu kitabı 100 kez okursanız 100 milyon dolar!” Benimle bu kitabı 100 kere okuyup ve üzerinde çalışmaya VAR MISINIZ? Zoom üzerinden yapacağımız çalışma ile 330 kez birlikte olacağız 😊 Her çalışmada sizlerden gelecek sorularla kim bilir neleri değiştireceğiz? Ve bu çalışma devam ettikçe sizler değişecek, sorularınız değişecek ,ortaya çıkan enerji her zaman değişecektir. Hiçbir zaman tıpkısının aynısı olamaz. Bilmenizi isterim ki bu sadece para ile ilgili değil, her şeyle ilgili olacaktır. 10 ay sonra hepimizin hayatında nasıl bir hafiflik , kolaylık neşe ve ihtişam olacak çok merak ediyorum? Nasıl mı? Aşağıda verilen her tarih aralığında kitabı 33 günde 10 kez çalışmış olarak , toplamda 10 ay boyunca interaktif şekilde kitabı 100 kez çalışmış olacağız ! Katılımcılar Facebook NASIL PARA OLUNUR ? ÇALIŞMA GRUBU’ndan tüm zoo...

  cananbekdik: "ACCESS CONSCIOUSNESS® - NASIL PARA OLUNUR? ÇALIŞMA KİTABI

Gary Douglas diyor ki “Eğer bu kitabı 100 kez okursanız 100 milyon dolar!” Benimle bu kitabı 100 kere okuyup ve üzerinde çalışmaya VAR MISINIZ? Zoom üzerinden yapacağımız çalışma ile 330 kez birlikte olacağız 😊 
Her çalışmada sizlerden gelecek sorularla kim bilir neleri değiştireceğiz? Ve bu çalışma devam ettikçe sizler değişecek, sorularınız değişecek ,ortaya çıkan enerji her zaman değişecektir. Hiçbir zaman tıpkısının aynısı olamaz.

Bilmenizi isterim ki bu sadece para ile ilgili değil, her şeyle ilgili olacaktır.

10 ay sonra hepimizin hayatında nasıl bir hafiflik , kolaylık neşe ve ihtişam olacak çok merak ediyorum?

Nasıl mı?

Aşağıda verilen her tarih aralığında kitabı 33 günde 10 kez çalışmış olarak , toplamda 10 ay boyunca interaktif şekilde kitabı 100 kez çalışmış olacağız !

Katılımcılar Facebook NASIL PARA OLUNUR ? ÇALIŞMA GRUBU’ndan tüm zoom kayıtlarına ulaşabilecekler. Kaçırırsanız bu gruptan tekrarını izleyebilirsiniz 😊

ÇALIŞMA YAPILACAK TARİHLER

13.04-15.05.2018
22.05-23.06.2018
30.06-01.08.2018
08.08-09.09.2018
16.09-18.10.2018
25.10-26.11.2018
03.12.2018-04.01.2019
11.01-12.02.2019
19.02-23.03.2019
30.03-01.05.2019

Eğitmen: Canan Bekdik

Fiyatı: Aylık 330 TL /Toplamda 3300 TL (330*10)

Katılımcı sayısı: Grup

Saat: 21:30 23:00

Etkinlik yeri: :ZOOM telecall 
İletişim: 0532 732 48 61 - 0216 336 25 27"
  48
  1