Hakkımızda

Bilince Erişim

BİLİNCE ERİŞİM HAKKINDA

2009 Yılında Access Consciousness in Türkiye deki ilk eğitmeni olduğumda, firma kurarak çok daha büyük bir yaratım yapmayı seçmiştim. 2013 Yılında da Access Consciousness’ın kitaplarını Türkiye de kolaylıkla yayınlanması için, Bilince Erişim Yayınevi’mizi kurduk.
Kitaplarımıza mağazadan ulaşmak için; Mağaza
Hepsiburada’dan ulaşmak için; HepsiBurada
Gittigidiyor’dan ulaşmak için; GittiGidiyor
Amazon’dan ulaşmak için; Amazon
Halen İstanbul Kalamış`ta olan Bilince Erişim Ofisimizde hizmet vermekteyiz. Seminerlerimize ve bireysel seanslarımıza devam etmekteyiz. Yurt içinde ve yurt dışında talep edilmesi halinde gerek bireysel uygulamalar ve seminerler gerekse kurumsal seminerler vermekteyiz. Hedefimiz; hayatımızdaki dramları, üzüntüleri; sevinç ve neşeyle değiştirecek olasılıkları artırarak daha bilinçli bir hale ulaşmaktır.. Önceliğimiz her zaman yaptığımız her şeyi bilinçle yapmaktır. Kendi rotamızı kendimiz belirleyerek, arzu ettiğimiz olağanüstü hayata sahip olabilmektir.
Bundan daha iyi ne olabilir? Biliyoruz ki, bir çok kişi ne yapacaklarını ve nereden başlayacaklarını bilemiyor. ACCESS CONSCIOUSNES® (Bilinçlilik Sistemi) gerçekten mutlu olmak isteyen ve bunun için bir adım atmaya gönüllü olanlar için muhteşem bir fırsat. İçinde bulundukları gerçeklikten sıkılmış, çıkış yolu arayan, kendisi için hiç bugüne kadar bilmediği görmediği, hatta hiç düşünüp, hayal bile edemeyeceği kadar muhteşem ve farklı dünyalar yaratmayı seçenler için… Kendilerini fark etmek ve en önemlisi keşfetmek için…
Hayatın her alanında daha fazlasını alabilmek için…
Daha fazla neşe,
Daha fazla para,
Daha fazla olasılık,
Her şeyden daha fazla…